perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në portugalisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): padre
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në portugalisht, padre në shqip
abat në portugalisht

Fjalë të ngjashme

dorë për dore ekonomik kriz 2014