perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abdikim në portugalisht

Fjalë: abdikim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): abdicação, demissão, abandono, negativa, renuncia, renúncia
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht abdikim, abdikim në portugalisht, abdicação në shqip
abdikim në portugalisht

Fjalë të ngjashme

dash diet pjesë këmbimi kamyon