perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në portugalisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (9): acedo, acerbo, ácido, acre, acrimonioso, áspero, azedo, bronco, desabrido
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në portugalisht, acedo në shqip
acid në portugalisht