perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në portugalisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): adoração, adoraria, culto
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në portugalisht, adoração në shqip
adhurim në portugalisht

Fjalë të ngjashme

ha mut shtoj i vjeter