perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në portugalisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): administração, direccione, governo, conselho, direcção, gerência, gestão, município
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht administratë, administratë në portugalisht, administração në shqip
administratë në portugalisht