perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në portugalisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (18): administrar, gerir, governar, mandar, reagir, reger, capitanear, conduzir, controlar, dirigir, dominar, encaminhar, guiar, levar, manejar, orientar, decretar, prescrever
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht administroj, administroj në portugalisht, administrar në shqip
administroj në portugalisht