perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në portugalisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): época, hora, lapso, temporada, ciclo, estádio, etapa, fase, período, tempo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në portugalisht, época në shqip
afat në portugalisht