perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në portugalisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (19): aproximadamente, cerca, bicicleta, círculo, circunferência, roda, brevemente, cedo, depreca, depressa, logo, pronto, proximamente, quase, a, ena, para, sobre, alardeador
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në portugalisht, aproximadamente në shqip
afro në portugalisht

Fjalë të ngjashme

pyetje filozofike eci up