perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në portugalisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): aportar, cegar, chegar, vir
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në portugalisht, aportar në shqip
afrohem në portugalisht