perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në portugalisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): acidente, averba, sinistro, acontecimento, acrescimento, azar, caso, evento, incidente, lance, sucedido, vez
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në portugalisht, acidente në shqip
aksident në portugalisht

Fjalë të ngjashme

dosje per azil botoj stadnina