perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në portugalisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): actividade, dinamismo, acção, acciona
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në portugalisht, actividade në shqip
aktivitet në portugalisht