perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në portugalisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): geleira, glaciar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht akullnajë, akullnajë në portugalisht, geleira në shqip
akullnajë në portugalisht