perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në portugalisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (26): banda, costado, flanco, lado, toicinho, toucinho, beira, borda, borde, canto, costa, declive, lábio, ladeira, margem, orla, país, rampa, recorde, vera, gorila, margens, lauda, página, parte, plana
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht anë, anë në portugalisht, banda në shqip
anë në portugalisht