perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në portugalisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): antigo, vetusto, ancestral, arcaico, arejo, velho, solar, velo, ansiando, histórico
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në portugalisht, antigo në shqip
antik në portugalisht