perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në portugalisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (27): actuar, confeccionar, executar, fazer, formar, haver, improvisar, intentar, construir, fabricar, manufacturar, produzir, funcionar, haverdes, laborar, obrar, operar, realizar, trabalhar, criar, elaborar, instituir, analisar, cometer, copia, prostituir, virar
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht bëj, bëj në portugalisht, actuar në shqip
bëj në portugalisht