perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

besoj në portugalisht

Fjalë: besoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (15): fincar, plantar, achar, acreditar, crer, estimar, imaginares, judiciar, julgar, opinar, pensar, confiança, confiar, haver, fé
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht besoj, elvana gjata beso, besoj qe te kuptoj, besoj per ne, besoj ne zot, besoj ne perendine, besoj në portugalisht, fincar në shqip
besoj në portugalisht