perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në portugalisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): amaldiçoar, blasfemar, jurar, maldizer, abominar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht betohem, betohem në portugalisht, amaldiçoar në shqip
betohem në portugalisht