perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në portugalisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): conversação, charola, conversa, diálogo, discurso
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht bisedë, bisedë në portugalisht, conversação në shqip
bisedë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

dhi race franceze