perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në portugalisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): comerciante, negociante, comercial, mercante, mercantil, cliente, comprador, freguês, traficante, tratante
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në portugalisht, comerciante në shqip
biznesmen në portugalisht

Fjalë të ngjashme

vorbull uji pyetje te ndryshme