perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bjeshkë në portugalisht

Fjalë: bjeshkë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): cerro, montanha, monte, serra
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht bjeshkë, bjeshkë në portugalisht, cerro në shqip
bjeshkë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

trajtim per thonj pull and bear