perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në portugalisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): bolo, massa, pasta, pastel, dinheiro, mosca, planta
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht brumë, brumë në portugalisht, bolo në shqip
brumë në portugalisht