perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në portugalisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): beira, borda, borde, canto, costa, declive, lábio, ladeira, margem, orla, país, rampa, recorde, vera, gorila, margens
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht buzë, buzë në portugalisht, beira në shqip
buzë në portugalisht