perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

copë në portugalisht

Fjalë: copë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (27): culto, decoro, honor, honra, bocado, centésima, componente, elemento, lancha, lote, meio, naco, papel, parcela, parte, pedaço, quinhão, raciona, segmento, fragmento, mordisco, pedacito, moeda, lóbulo, trajada, arte, artificio
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht copë, copë në portugalisht, culto në shqip
copë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

oborr punues airport tirana