perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në portugalisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (41): deterioro, ferida, mal, infringir, transgredir, violar, violentar, aniquilar, arruinar, avariar, britar, consumir, danificar, demolir, desbaratar, desgastar, desolar, destronar, destruir, deteriorar, devastar, esgotar, esmagar, estragar, estropear, exterminar, gastar, quebrantar, subverter, avaria, dano, desvantagem, detrimento, estrago, injuria, prejuízo, prejudicar, mutilar, dado, lastimar, limiar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dëmtoj, dëmtoj në portugalisht, deterioro në shqip
dëmtoj në portugalisht