perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në portugalisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): atestar, certificar, provar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dëshmoj, dëshmoj në portugalisht, atestar në shqip
dëshmoj në portugalisht