perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në portugalisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): banquete, ceia, cena, comida, almoçar, almoço, comer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht darkë, darkë në portugalisht, banquete në shqip
darkë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

cmimi mesatar rreze drite