perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në portugalisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): tambor, tímpano
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në portugalisht, tambor në shqip
daulle në portugalisht