perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në portugalisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): porta, pueril
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht derë, derë në portugalisht, porta në shqip
derë në portugalisht