perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

detyroj në portugalisht

Fjalë: detyroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (14): forjar, constranger, ditar, forçar, impor, citar, força, impar, intensidade, obrigar, vigor, abrigar, necessitar, comprometer
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht detyroj, detyroj në portugalisht, forjar në shqip
detyroj në portugalisht