perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në portugalisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): aposento, câmara, quarto, sala, habitacional, apartamento, paz, piso, calmo, pacífico, plácido, sossegado, vestíbulo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dhomë, dhomë në portugalisht, aposento në shqip
dhomë në portugalisht