perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në portugalisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): furna, violais, violência, celeridade, rapidez, força, intensidade, vigor
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dhunë, dhunë në portugalisht, furna në shqip
dhunë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

spango internet thikë me dy tehe