perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në portugalisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): brinde, dádiva, doação, donativo, dote, mimo, oferta, presente, regalo, talento, actual, vigente, recado
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dhuratë, dhuratë në portugalisht, brinde në shqip
dhuratë në portugalisht