perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në portugalisht

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): alguns, unos
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në portugalisht, alguns në shqip
disa në portugalisht