perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

djathë në portugalisht

Fjalë: djathë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): queijo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht djathë, djathë në portugalisht, queijo në shqip
djathë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

monument men review keq units