perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në portugalisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): actuar, cédula, documento, escritura, representar, tramite
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në portugalisht, actuar në shqip
dokument në portugalisht