perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dollar në portugalisht

Fjalë: dollar (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): dólar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dollar, dollar tree, dollar to turkish lira, dollar to pound, dollar to lek exchange rate, dollar to lek, dollar në portugalisht, dólar në shqip
dollar në portugalisht