perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në portugalisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (11): bosque, floresta, madeira, mata, monte, lenha, pau, arbóreo, árgon, árvore, furona
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në portugalisht, bosque në shqip
dru në portugalisht