perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në portugalisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): tabaco
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në portugalisht, tabaco në shqip
duhan në portugalisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba shes iphone 5