perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në portugalisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (11): e, i, mais, y, animismo, idem, igualmente, também, tão, item, outrossim
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në portugalisht, e në shqip
edhe në portugalisht