perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në portugalisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): exposição, presenteariam, apresentação, espectáculo, aula, conferencia, exibição, feria
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht ekspozitë, ekspozitë në portugalisht, exposição në shqip
ekspozitë në portugalisht