perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në portugalisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): aroma, bolor, cheiro, fragrância, odor, perfume, pedido, vento
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht erë, erë në portugalisht, aroma në shqip
erë në portugalisht