perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në portugalisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): etiqueta, rótulo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht etiketë, etiketë në portugalisht, etiqueta në shqip
etiketë në portugalisht