perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në portugalisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): criminal, culpado, culpasse, foragido, artífice, autor, escritor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në portugalisht, criminal në shqip
fajtor në portugalisht