perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në portugalisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (15): auferir, ganhar, lucrar, obter, merecer, valer, abranger, adquirir, alcançar, arrancar, arranjar, captar, conquistar, conseguir, tocar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht fitoj, fitoj në portugalisht, auferir në shqip
fitoj në portugalisht