perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flamur në portugalisht

Fjalë: flamur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): bandeira, estandarte, pavilhão, pendão, enseba, pendor, guiou
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht flamur, flamur pisli film, flamur pisli, flamur picli, flamur noka, flamur laze, flamur në portugalisht, bandeira në shqip
flamur në portugalisht