perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në portugalisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): baluarte, dureza, firmeza, fortaleza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht fortesë, fortesë në portugalisht, baluarte në shqip
fortesë në portugalisht