perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frymëzoj në portugalisht

Fjalë: frymëzoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (15): inspirar, acirrar, animar, azular, despertar, encorajar, estimular, excitar, impelir, incentivar, incitar, instigar, provocar, reavivar, suscitar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht frymëzoj, frymëzoj në portugalisht, inspirar në shqip
frymëzoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

burim aliu 2014