perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në portugalisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): barrica, barril, casco, cuba, pipa, tonel
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht fuçi, fuçi në portugalisht, barrica në shqip
fuçi në portugalisht