perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në portugalisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (9): borrasca, tempestade, temporal, tormenta, acometida, agressão, ataque, crise, embate
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht furtunë, furtunë në portugalisht, borrasca në shqip
furtunë në portugalisht