perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fyerje në portugalisht

Fjalë: fyerje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): afrenta, apóstrofe, desaire, injuria, insulto, ofensa, ultraje, vilipendio, humilharia, invectiva, pique, trauma
Vlerësim:
(4.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht fyerje, fyerje shqip, fyerje ne parlament, fyerje në portugalisht, afrenta në shqip
fyerje në portugalisht

Fjalë të ngjashme

fat blast formula qafë botë